menu

+421 948 021 628

kontakt@topteambuilding.sk

TEAMBUILDING ako BOY-ARD

O teambuildingu

apr 15, 2015

Všetci si dobre pamätáme na BOY – ARD ktorý sme s nadšením sledovali v TV a držali palce našim slovenským tímom. Veľa krát sme rozmýšľali, aké by to bolo byť na ich mieste a  ako by sme v danej situácií zareagovali, ale i to ako by sme sa s danou situáciou popasovali. Teraz máte s nami tú možnosť zažiť jedinečné okamihy, ktoré budú dýchať tou správnou atmosférou.

.

 

Aktivity, z ktorých si môžete vybrať: tímová lukostreľba streľba z kuše a 3D streľba vzduchovky arcaball bungee running gladiátoské súboje chodúle zorbing hlavolamy logické hry tímové puzzle

 

 

Ďalšie informácie

Nejde len o obyčajný športový teambuilding, v prípade BOY -ARD od HAVE FUN sú jeho súčasťou aj rôzne rekvizity a zábavný, súťažný a dobrodružný koncept, ktorý oživí Vašu bojovnosť a odhodlanie byť najlepším. Nepôjde len o Váš športový výkon, silu, rýchlosť, obratnosť, ale budú testované aj Vaše intelektuálne schopnosti, postreh, rýchlosť a správnosť rozhodovania, zmysel pre stratégiu i taktiku. A hlavne schopnosť spolupráce Vášho vlastného tímu s ktorým toto dobrodružstvo od začiatku až po koniec rôznymi aktivitami „nadupaného“ programu absolvujete. Po celý čas je cieľom prvej časti získavanie indícií na čo najrýchlejšie vyriešenie hádanky BOJ-ARDu, na čo budete musieť efektívne zapojiť všetkých účastníkov tímu a spoločne nájsť jej riešenie. Čaká Vás aj napínavý záver, ktorý končí zbieraním pokladu z tajomných truhlíc. Veľkou a nespornou výhodou nášho BOJ-ARDu oproti tomu z TV je fakt, že my Vám ho pripravíme, multitímovo, čo znamená, že viacero tímov naraz v jednom čase bude súperiť o to isté. To podporuje súťaživosť a bojovnosť, hecuje účastníkov predbehnúť iné tímy a pritom je celý program pripravený tak, aby bol akčný, živý, súťaživý ale zato spravodlivý a zvíťazil nie najšťastnejší ale práve najschopnejší tím. Teda motívom nie je len náhoda, takmer všetko je postavené na schopnostiach, zručnostiach a schopnosti sa správne a rýchlo rozhodovať. To napokon potrebujete aj preniesť do firemných procesov a práve preto je tento koncept vhodný. Ideálne ak to celé prebieha hravou formou, vtedy dokáže aj laik spoznať ako sa niektorí jednotlivci dokážu nadchnúť a aktivizovať pre spoločnú vec. Odporúčame Vám nechať samotný výber aktivít, ktoré majú byť súčasťou tohto formátu, na nás. Po dlhoročných skúsenostiach vieme, ktoré aktivity je vhodné skombinovať a podľa konkrétnej skupiny Vám vybrať tie, ktoré budú práve pre Vás vhodné.