menu

+421 948 021 628

kontakt@topteambuilding.sk

POĽOVNÍCKY TEAMBUILDING

O teambuildingu

apr 06, 2015

Chceli ste už niekedy byť aspoň na chvíľu poľovníkom, vcítiť sa do momentu, kedy treba zastaviť na okamih dych a zviera vidíte v sklíčku optického zameriavača s krížikom na srdci prípadne si viete predstaviť aké to mali naši predkovia ťažké, keď chceli uloviť zviera pomocou luku?

 

rôzne dĺžky okruhu 3D zvieratá v reálnej veľkosti okruh je možné pripraviť aj mimo 3D areálu v Bernolákove možnosť kombinácie aj s inými streleckými aktivitami simulácia lovu je skvelý strelecký zážitok!

 

 

Ďalšie informácie

Každý poľovník Vám povie, že je to vrcholný zážitok mieriť a vystreliť na zviera a málo čo sa tomu vyrovná. Tento zážitok Vám vieme aspoň čiastočne priblížiť a môžete sa stať na pár hodín lovcom v spoločnosti Vášho a nášho tímu. Nemusíte mať však žiadne obavy, nebudete loviť živé zvieratá. Prejdite sa s nami 3D okruhom figurín zvierat v životnej veľkosti, kde na každej zástavke stretnete iné zviera a vyskúšate si tak simuláciu lovu lukom. Všetky naše figuríny zvierat vyzerajú skutočne reálne čo umocní Váš zážitok. Ak budete chcieť vedieť, ktorý jednotlivec by bol najlepším poľovníkom alebo ktorý tím má najlepšie strelecké schopnosti vieme Vám tento poľovnícky deň aj vyhodnotiť. Čo poviete, znie to lákavo, nie? Tento príjemne strávený deň môžete ukončiť vynikajúcim gurmánskym zážitkom v podobe pečeného prasiatka, ktoré sa bude piecť kúsok od Vás, špecialít z diviny alebo chutného gulášu. Tento typ tambuildingu Vám vieme pripraviť aj multitímovo, teda až pre skupinu do veľkosti 40 ľudí zaradených do niekoľkých tímov, ktoré sa pohybujú lesom po pripravenom okruhu a súčasne lovia pripravené figuríny. Všetko začína výcvikom lukostreleckých zručností a prebieha zábavnou a uvoľnenou formou a je to jedna z aktivít, na ktorú budete roky v pozitívnom duchu spomínať. Aj preto, že sme jedni z mála, ktorí Vám ju vedia v top kvalite zabezpečiť. Podľa veľkosti Vašej skupiny a vyhradeného času určíme aký veľký by mal byť okruh a koľko zvieratiek na ňom budete loviť.