menu

+421 948 021 628

kontakt@topteambuilding.sk

STREĽBA Z REÁLNYCH ZBRANÍ

O teambuildingu

apr 06, 2015

Zažite s nami exkluzívny strelecký zážitok. Ak si chcete zastrieľať a zároveň pocítiť adrenalín zo streľby, máme pre Vás streľbu zo skutočných zbraní. Je to unikátna zmes streleckých bonbónikov pre tých, ktorí ešte skutočné zbrane nemali možnosť vyskúšať a to všetko na jednom mieste. Zážitok je tu absolútne garantovaný.

.

 

Zbrane, z ktorých si môžete vybrať: útočná puška Kalašnikov AK 47 útočná puška CZ vz.58 ostreľovačská puška s optikou AK M76 pištole Walther, Hekler a Koch, Ruger samonabíjacia pištol Mini - UZI samonabíjacia puška SKS - 45 Simonov

 

 

Ďalšie informácie

Ide o silné palné zbrane, ktoré používajú aj špeciálne vojenské jednotky a pred ktorými budete mať veľký rešpekt, pretože sú to zbrane, ktoré sú využívané vojenskými a obrannými zložkami a prakticky ich dnes vidíte vo filmoch alebo u príslušníkov ozbrojených síl. Vyskúšať si môžete všetky, alebo si vybrať len niektoré, záleží od Vašej požiadavky. Bude to naozaj silný zážitok a vy sa budete môcť pochváliť streľbou zo skutočných zbraní. Tento druh teambuildingu je možné uskutočniť len na špeciálnych strelniciach. Vy si vyberiete z čoho chcete strieľať a ostatné necháte na nás. Zabezpečíme Vám vhodnú strelnicu v lokalite, ktorú budete požadovať alebo čo najbližšie k nej. Všetko prebieha pod dohľadom skúseného profesionálneho inštruktora, ktorý dohliadne na vašu bezpečnosť, preto tieto akcie sú skôr komornejšie, resp. prebiehajú kvôli bezpečnosti v malých skupinách.