menu

+421 948 021 628

kontakt@topteambuilding.sk

KURZ PREŽITIA

O teambuildingu

mar 09, 2015

Ako by sa Vám páčilo prežiť teambuilding v lese v spoločnosti skúsených profesionálnych inštruktorov, ktorí Vás naučia veľa praktických vecí? Ako sa vraví nikdy neviete, kedy sa Vám nadobudnuté skúsenosti môžu zísť aj v reálnom živote. V dnešnej dobe nám všetko príde tak samozrejmé, že sa ani nezamýšľame nad tým, ako by sme reagovali, keby sme sa sami ocitli niekde mimo civilizácie. 

.

 

Aktivity, z ktorých si môžete vybrať: paintball streľba z airsoft zbraní na terče lukostreľba streľba z kuše simulácia lovu splav rieky

 

 

Ďalšie informácie

Tento kurz Vás naučí, ako spolu čo najlepšie spolupracovať a ťahať za jeden povraz. Nečaká Vás žiadny obed v reštaurácií, ale budete si ho musieť pripraviť sami. Niektoré suroviny získate priamo z prírody a ostatné Vám zabezpečíme priamo na miesto. Bude to romantika pripraviť si guláš v prírode alebo sa naučiť, ako piecť mäso v zemi. Naučíte sa to, o čom ste už možno počuli, ale v reálnom živote ste nemali možnosť si to vyskúšať. Naučíte sa ako si založiť oheň bez použitia zápaliek, orientovať sa v teréne bez použitia mapy, rozoznávať rastlinný svet a vziať si z neho to najlepšie v podobe bylín a rastlín, ktoré sa dajú následne spracovať. Naučíte sa ako si vytvoriť prístrešok z dostupných materiálov, ako čo najlepšie vyliezť na strom v prípade nebezpečenstva, prípadne ako zlaňovať jednoduchý terén. Okrem spomínaných aktivít sa dozviete aj iné praktické rady, nechajte sa prekvapiť.
Radi Vám odporučíme vhodnú lokáciu na tento typ teambuildingu v teréne, ktorý už dobre poznáme. Bude už iba na Vás, či sa rozhodnete ostať nocovať v lese a rozprávať sa dlho do noci pri nebi plnom hviezd a pri ohni alebo sa vrátite domov do svojich pohodlných postelí. Ďalšou možnosťou je zabezpečenie ubytovania v blízkosti konania kurzu prežitia. A ak by Vám bolo málo, druhý deň môžete pokračovať v zdolávaní nových prekážok. To všetko prebieha spoločne, budujete tak svoje tímy, nakoľko mnoho úloh je tímových a spoločne riešite zadané úlohy pod vedením skúsených inštruktorov prežitia.