menu

+421 948 021 628

kontakt@topteambuilding.sk

O nás

TopTeambuilding.sk – kto sme?

Sme eventová spoločnosť s hlavným zameraním na športové eventy. Už z nášho názvu vyplýva, že nám ide predovšetkým o Vašu zábavu.

Okrem dlhoročných skúseností nás to v prvom rade baví. Máme radosť, keď môžeme robiť radosť Vám. Zaujímame sa o Vaše potreby a spĺňame Vaše predstavy. Snažíme sa budovať s našimi klientmi dlhoročnú spoluprácu. Tešíme sa z  Vašich výkonov a úspechov na akciách a najväčším zadosťučinením pre nás je, ak dostaneme od Vás spätnú väzbu, že to za to stálo a že ste si to užili. Vtedy vieme, že naša práca je obohatením a prínosom pre Vašu spoločnosť a že všetka energia, ktorú sme do toho vložili stála za to.

Neustále sa snažíme zdokonaľovať a vymýšľať nové aktivity. V ponuke máme aktivity, ktoré nikde inde nenájdete a aj ucelené teambuildingovové tematické programy , ktoré sú jedinečné svojim konceptom.

V našom tíme máme veľa profesionálnych, spoľahlivých a šikovných inštruktorov. Okrem zábavy nám ide i o vašu bezpečnosť a preto Vás nevystavujeme neznámym rizikám. Okrem teambuildingových aktivít Vám ponúkame aj zabezpečenie doplnkových služieb, aby ste mali čo najmenej starostí. Myslíme tým dopravu, catering, zabezpečenie hotela alebo vhodného areálu, program v podobe tanečných a hudobných vystúpení, zabezpečenie moderátora, zdravotnú službu pri väčších typoch akcií a podobne.

Prečo práve my?

V našom tíme máme veľa profesionálnych, spoľahlivých a šikovných inštruktorov. Okrem zábavy nám ide i o vašu bezpečnosť a preto Vás nevystavujeme neznámym rizikám. Okrem teambuildingových aktivít Vám ponúkame aj zabezpečenie doplnkových služieb, aby ste mali čo najmenej starostí. Myslíme tým dopravu, catering, zabezpečenie hotela alebo vhodného areálu, program v podobe tanečných a hudobných vystúpení, zabezpečenie moderátora, zdravotnú službu pri väčších typoch akcií a podobne.

Dlhoročné skúsenosti

Pôsobíme ako priamy dodávateľ množstva vlastných originálnych aj tradičných aktivít. Okrem športových aktivít patríme medzi fullservisové eventové agentúry. Komplexne zabezpečujeme event manažment – organizujeme firemné akcie s ubytovaním, cateringom, dopravou, kultúrnym programom a všetkým, čo si kvalitný event vyžaduje. Vytvorili sme širokú sieť partnerov, pričom neustále dbáme na ich kvalitu a serióznosť.

Je to pre nás viac ako práca

Máme radosť, keď môžeme robiť radosť Vám. Zaujímame sa o Vaše potreby a spĺňame Vaše predstavy. Snažíme sa budovať s našimi klientmi dlhoročnú spoluprácu.

Nezabudnuteľné zážitky a tematické programy

V ponuke máme aktivity, ktoré nikde inde nenájdete a aj ucelené teambuildingovové tematické programy , ktoré sú jedinečné svojim konceptom.

Tešíme sa z Vašich výkonov

Najväčším zadosťučinením pre nás je, ak dostaneme od Vás spätnú väzbu, že to za to stálo a že ste si to užili. Vtedy vieme, že naša práca je obohatením a prínosom pre Vašu spoločnosť a že všetka energia, ktorú sme do toho vložili stála za to.

Najlepší inštruktori vo svojich oboroch

V našom tíme máme veľa profesionálnych, spoľahlivých a šikovných inštruktorov. Okrem zábavy nám ide i o vašu bezpečnosť a preto Vás nevystavujeme neznámym rizikám.

Akciu zabezpečíme komplexne a na kľúč

Okrem teambuildingových aktivít Vám ponúkame aj zabezpečenie doplnkových služieb, aby ste mali čo najmenej starostí. Myslíme tým dopravu, catering, zabezpečenie hotela alebo vhodného areálu, program v podobe tanečných a hudobných vystúpení, zabezpečenie moderátora, zdravotnú službu pri väčších typoch akcií a podobne.

Čo môžete očakávať?

Naše služby využili

.